SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €66,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 68m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Ali Visha
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451686 - Ne rrugen Ali Visha prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Ambienti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem ndenje se bashku me ambientin e gatimit dhe 1 tualet me dritare dhe dalje ne ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues te mireadministruar me 6 kate. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode si shkolla, supermarkete, kafeteri dhe eshte lehtesisht e aksesueshme duke qene se eshte shume prane rrugeve kryesore te Tiranes dhe linjave te autobuseve. Gjithashtu ka parqe, hapesira publike dhe mundesi parkimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 29 Apr 21 03:15:02