geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €78,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 66m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Nikolla Jorga
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL452476 - Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit ne forme aneksi, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet me dritare dhe nje ballkon ne te cilin ka dalje salloni i ndenjes. Apartamenti ka nje orientim perfekt Lindje dhe Jug-Perendim cka i mundeson nje ndricim natyral per gjate gjithe dites gjithashtu ka dhe hapsira shume te bollshme duke marre parasysh qe ka dhe nje organizim shume te mire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes per shkak se ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ka akses ne linjat kryesore te autobusave te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 11 Aug 22 19:30:01