SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €202,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 145m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Zogu I Boulevard
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA131641 - Shume prane Qendres, ne Bulevardin Zogu I Pare, shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. Eshte i organizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne nje ambient shume te madh ndenje, me dalje ne ballkon dhe plot drite, kuzhine me vete, 3 dhoma, 3 ballkone dhe 2 tualete nga te cilet njeri eshte me dritare. Ka vetrata te bollshme qe ofrojne nje ndricim shume te mire, me orientimin perfekt Jug-Lindje, me pamje te lire. Apartamenti shitet bosh, ndodhet shume prane qendres dhe institucineve te rendesishme, duke ofruar te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Pr m shum informacione ose nj vizit n prone kontaktoni Agjencine Real Deal +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 15:15:02