SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €300,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 297m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Liqeni That
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFIM091257 - Shitet Penthouse i pozicionuar tek Liqeni i Thate me pamje fantastike nga Parku i Liqenit dhe Tirana. Ambjenti organizohet ne 1 sallon te madh, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 poste parkimi ne katin -1 dhe nje verande me siperfaqe 157 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje kompleks residencial. Ky Penthouse eshte unik ne llojin e tij pasi pamja spektakolare qe ai ka eshte 360 grade. Disponon dokumentacion te rregullt dhe te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!


Postuar nga Realdeal.al / 23 Feb 21 06:45:01