geniuService shpk, VOIP.
KERKOHET ME QERA

Detajet e njoftimit

KERKOHET ME QERA | €300

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 80m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 4
Kate Gjithsej: 5
Info: Ballkon / Terracë Ashensor Ndërtesë e re
Qyteti: Tirane
Adresa: Fresku
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Apartamenti ndodhet prane restorant "Qesarak".
Eshte i organizuar ne :
- 2 dhoma gjumi
- 1 dhome ndenjeje dhe ngrenie
- 1 ballkon
- 1 korridor shperndares
- 1 tualet
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 5-katesh. Me ashensor dhe i mobiluar. Cmimi : 300 euro/muaj
JO AGJENSI


Postuar nga Suela / 02 Jul 22 15:30:01

Postuar nga

Suela

Suela

Antarsuar në July 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce