SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €135,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 172m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Ndre Mjeda
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451814 - Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 6-kateshe dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambientin e gatimit te ndare, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet te madh me dritare dhe 1 verande prej 49 m2. Apartamenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si per shembull, kopesht, cerdhe, call center etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe ka akses ne rruget dhe zonat kryesore te Tiranes gjithashtu dhe ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 13 Oct 21 21:30:01