geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €110,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 115m2
Gjendja: Pjesrisht e mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Dibrs
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFJT351468 - Prane Medresese, te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori ku ndodhet tualeti qendror, pastaj vazhdojme ne sallonin ku jane se bashku amienti gatimit dhe ndenjies me dalje ne ballkon, nje dhome matrtimoniale dhe nje dhome gjumi per femije. Apartamenti ka orientim lindje perendim cka do te thot qe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane qendres dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne nr : +355 67 403 2997 dhe jeto ne zonen me te mire te Kryeqytetit.


Postuar nga Realdeal.al / 14 Dec 21 19:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto