SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €66,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 75m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Teodor Keko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFPB11785 - Te Unaza e Re Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri pjese e nje kompleski me punime nga me cilesoret ku vihet re veshja e jashtme me tulle, fasadat dopjo xham, hapsirat e gjelberuara, hyrja dhe ambjentet e perbashketa shume estetike, ashensori i bollshem per 8 persona etj. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe fillimisht ka qene i organizuar ne 1+1 me hapsira shume te medha ku pronari aktual ka bere investime dhe e ka adoptuar ne nje apartament 2+1 shume komod, sa hyn ne apartament perballesh me nje hapsire te bollshme ku eshte organizuar kendi i kuzhines dhe salloni i ndenjes te arreduar me shume shije, me pas futemi ne nje mini koridor i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit ku ajo matrimoniale ka dhe dalje ne ballkon, tualeti i pajisur me hidrosanitare cilesore dhe kabine dushi. Apartamenti ka orientim perfekt jug-perendim cka i mundeson dillezim gjate gjithe dites. Ky apartament ka vetem nje muaj qe ka perfunduar dhe investuar me te gjitha mobiljet, elektroshtepiaket, ndricim led, kondicionim, parket dhe shitet bashke me investimin e bere ne prone. Ky apartament eshte ideali per te gjithe ju qe kerkoni nje prone per investim te cilen mund ta jepni me qera shume shpejt per shkak te kerkesave te larta qe ka zona dhe per me teper sju duhet te beni asnje punim ne prone sepse gjithshka eshte kuruar deri ne detaj!


Postuar nga Realdeal.al / 13 Oct 21 22:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto