SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €119,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 143m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 4
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Sotir Caci
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192422 - Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor deri katin -1. Ndertesa eshte e vecante nga ana arkitekturore,ka nje ndricim shume natyral ne te gjitha kendet dhe organizim shume te mire te ambienteve. Cilesia e ndertimit dallohet qe nga fasada e jashtme me termoizolim te nje firme shume te njohur ne treg, dyert cilesi Italiane,pllakat cilesore "Imolo",dritaret cilesi Gjermane ,Salamender dopio xham me argon, parketi dru lisi ,paisjet hidrosanitare inkaso te markeve te njohura.Apartamenti ka organizim si me poshte ;salloni me pamje te lire panoramike dhe ndricim natyral se bashku me ambintet e gatimit,dhome gjumi matrimoniale ,tualeti qendror, pastaj vazhdojme me shkallet nga brenda te cilat lidhet dhome gjumi apo studio me dalje ne nje verende te shfrytezueshme me siperfaqe 28 m2. Zona ne cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete ,larg zhurmave dhe me ajer te paster gjithashtu ka te gjitha fasilitet per nje jetese shume komode. Prona ka orinentim Veri-Lindje-Jug-Perendim ,disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar.Apartamenti disponon dhe 1 post parkimi me siperfaqe 12.5 m2 me certifikate pronesie me cmim 10,000 mije euro i cili nuk eshte i perfshire ne cmimin e publikuar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 25 Mar 21 22:45:01