SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €160,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 208m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Ibrahim Dervishi
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG162317 - Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penthouse, ndertim teper cilesor dhe me administrim mjaft te mire. Strukturohet ne ambjentin e bollshem te ndenjes dhe pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda e mrekullueshme prej 110 m/2, e cila ka qasje ne te gjithe ambjentet e brendshme. Zona ne te cilen ndodhet pervec infrastruktures se konsoliduar, ka dhe aksesin mjafte te mire me Tiranen e Re, Unazen dhe sherbimet e shumta. Per nje vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997


Postuar nga Realdeal.al / 10 Apr 21 20:30:02