geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €85,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 117m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Mikel Maruli
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSK05473 - Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambient gatimi, dhome cifti e madhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu qe do te thote se ka drite natyrale gjithe diten. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 05 Jul 22 05:30:02