geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €95,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 104m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Hamdi Sina
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451681 - Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1+2 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me 6 kate dhe ashensor. Planimetria e ambientit eshte perfekte dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje i bollshem dhe dy tualete ku njeri prejt e cileve eshte me dritare. Zona ne te cilen ndodhet pervecse ofron nje pamje fantastike te Liqenit, ka nje qetesi te jashtezakonshme qe te shkeput nga jeta e zhurmshme e Tiranes. Gjithashtu eshte nje nder zonat me te kerkuara per shkak se eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka orientim Jug dhe zoteron dokumntacion te rregullte hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997.


Postuar nga Realdeal.al / 05 Aug 22 19:30:02