SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €50,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 112m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Shkoz
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451767 - Tek News 24 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 74.1 m2 + 39.4 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines me vehte, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 super verande e bollshme dhe lehtesisht e shfrytezueshme. Pallati ka nje ndertim teper cilesor, me termoizolim cka mundeson temperatura shume te pershtatshme brenda ne apartament. Gjithashtu apartamenti eshte i investuar me instalimet, izolimin akustik dhe nje mobilim bashkekohor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe kryesisht mundeson nje qetesi absolute, gjithashtu ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode si shkolla, kopshte, supermarkete etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 14 Jan 22 18:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto