SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €100,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 111m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 11
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG162341 - Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. Apartamenti ka nje strukture perfekte, me dy dhoma gjumi te bollshme, salloni i ndenjes njekohesisht shume i bollshem me hapesire te mjaftueshme per pjesen e gatimit dhe te ngrenies, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i mrekullueshem totalisht nga jugu dhe me vetrata teper te medha e bejne te ekspozuar gjate gjithe kohes ndaj drites dhe teper te ngrohte. Referuar cmimeve te zones, si dhe zhvillimit teper te madh qe zona ka pasur vitet e fundit realisht cmimi eshte okazional. Aksesi eshte mjaft i mire, lidhet me arteriet kryesore te Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 14 Jan 22 11:30:03