geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €128,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 122m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Frederik Shiroka
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFES522575 - Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 5 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m 2, organizohet ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit me vehte, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon, 2 tualet me dritare dhe nje koridor me hapesire te bollshme. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe hapsira te bollshme, ka nje ndarje dhe organizim me koridor te ambienteve te dites me ato te nates, ka orientimin perfekt Jug-Lindje cka mundeson nje ndricim fantastik gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te tiranes pasi ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, shkollat, parqet, supermarkete, bar kafe dhe pervecse akses ne zonat kryesore te Tiranes gjithashtu ne linjat kryesore te autobusave urban. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 06 Jul 21 08:30:01