SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €140,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 116m2
Gjendja: Pjesrisht e mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL452679 - Tek Mine Peza, prane Prokurorise, shitet apartament 3+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ne hyrje te apartamentit ka nje koridor te vogel ku ne te djathte te tije ndodhet tualeti i pare i apartamentit, pastaj futemi ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit me vehte, pasi dalim nga salloni i ndenjes kemi gjithashtu nje koridor te dyte, i cili organizohen ambientet e nates te cilat jane , dy dhoma gjumi femijesh, nje dhome matrimoniale me tualetin e saj te dedikuar, gjithashtu apartamenti ka dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte fantastik, Jug-Perendim cka mundeson nje ndricim te mie. Pallati eshte ndertim i vitit 2010 me punime shume cilesore, me dy kate minus gjithashtu dhe 2 ashensor te bollshem te cilet shkojne deri ne katin -2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu ka akses ne rruget krysore te Tiranes dhe ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 13 Jan 21 23:45:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto