geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | ALL35,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 84m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Info: Sobë / Kaminë
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht.
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Ofrohet me qira apartament 2+1, Rr."3 Deshmoret" Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete me te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, ka nje organizim shume te mire dhe orjentimi mundeson ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne kat te 5 ( te fundit) te nje ndertimi cilesor pa ashensor .
Apartamenti ka arredim cilesor dhe ofrohet i mobiluar si ne foto.
Organizohet ne nje sallon te bollshem bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me aspirim natyral.
Preferohen kliente familjare dhe aftgjate.
Mundesi parkimi. Per me shume informacion ose nej vizite ne prone kontaktoni: 0686029076


Postuar nga Marsiremax / 04 Oct 22 18:30:02

Postuar nga

Marsiremax

Marsiremax

Antarsuar në October 2022
Shiko njoftimet

Kontakto