geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €77,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 71.35m2
Gjendja: Pjeserisht e mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Info: Ballkon / Terracë Rinovuar
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Pandeli Cale
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe ky fakt e ben apartamentin ideal si per banim.

Rr. Pandeli Cale (mbrapa shkollës 26 nëntori)

Çmimi 77000 Euro, i padiskutueshëm.

Prona disponon certifikate të rregullt pronesie me një sipërfaqe prej 71.35 M2.
Ndodhet ne katin e gjashtë dhe të fundit pa ashensor, pozicionuar buze unazës.

Per info te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. JO AGJENSI. Faleminderit.


Postuar nga / 03 Oct 22 17:30:02

Postuar nga

Antarsuar në January 1970
Shiko njoftimet

Kontakto