SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €76,700

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 57m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Marko Boari
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFOB102435 - Prane Liqenit Artificial shitet apartament 1+1 i mobiluar ideal per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave:Gardes, Bllokut dhe Liqenit Artificial.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh ekzistues. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet me aspirim natyral dhe ballkoni. Ndricimi natyral eshte prezent ne cdo ambient te apartamentit ne saj te orientimit jug.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per investim e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, supermarkete, shkolla, bar kafe, afersia me liqenin artificial etj. Apartamenti mund te jepet lehtesisht me qira ne vleren 400 euro ne muaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe sapo eshte rivleresuar. Vlen te theksohet qe apartamenti eshte rikonstruktuar per pjesen hidraulike, elektrike dhe mobiluar se fundmi .Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 00:00:01