SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €4,800

Marka: Toyota
Modeli: Auris
Struktura: Sedan
Viti: 2008
KM: 20 000 - 24 999
Kambio: Manual
Karburanti: Naft
Ngjyra: E hirit
Dokumenta: T huaja
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Lushnje

Pershkrimi:

Makina sapo ka ardhur nga Belgjika. Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerike.Navi, sensor, drita automatike. Disqe alumini dhe goma ne gjendje shum te mir etj. Vendodhja: Lushnje Cmimi:4800 pak i disk Samsung ,samsung galaxy note,samsung galaxy s2,s3,s2,s3,s,s1,BANESA, DHOMA, APARTMANE, GARSONJERA, SHTEPI, LOKALE, ZYRE,TOKA, ARA, PLAC,BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEB00K,Rover, VERSACE, ARMANI, I MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE,ASUS, IBM,mac,apple,toyota yaris , Auris, jaris, tojota,golf 5,w203 ,w204 , w205 ANDROVER,Goma,Tablet,Audio, CLIOPISHA,GB,NDRROJ,AUTO, LATITUDE, 550,RANGE,ROVER,L VETURE, HOTEL,500,RESTAURANT,FURRA,Mobilje,Goma, 32,CITROEN,VOLVO,Bateri,RENAULT,PEUGEOT,audi.bmw. citroen.peugeot,mercedes,golf, passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa. troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9.tiguan.


Postuar nga Auto perfekt / 08 Sep 21 13:30:02

Postuar nga

Auto perfekt

Auto perfekt

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce