SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €22,000

Marka: Audi
Modeli: A8
Struktura: Sedan
Viti: 2013
KM: 180 000 - 189 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Benzin
Ngjyra: E zez
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Audi A8 3.0L Quattro SUPERCHARGED 2013 Audi A8L 3.0L Benzine,makina ka 182.000 Km origjinale te verifikueshme ,eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike. Opsionet qe disponon Start / Stop ,Keyless Go Fikje Ndezje auto ne trafik Sedile memory, ngrofje-ftofje, masazh, fryrje shfryrje para mbrapa Kamer parkimi+ sensore para/mbrapa Timoni me ngrofje+ dridhje kur nderron korsine Baxha me panel per karikimin e baterise Xhama te Zinj Dopio + Perde me panel Fener Mattrix Full Led Distronic Frenon dhe ruan distancen vet Audi Lane Assist Lexon vijat e bardha Marsha ne timon F1 Dyert me thithje + bagazhi me buton Klima Digitale me 4 zona Sound Bose+ Mp3,Memory Card, CD, AM/FM Pasqyra elektrike me sinjale Rreziku Baxha me panel per karikimin e baterise Sensore Dritash+ Shiu+Gomash Ambient Light me 3 ngjyra Dhe shume opsione te tjera qe mund te shifen nga afer.Cmimi 22000 i diskutueshem..


Postuar nga Audi A8L / 23 Sep 21 18:30:02

Postuar nga

Audi A8L

Audi A8L

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce