SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €2,800

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Struktura: Sedan
Viti: 2001
KM: 200 000 - 249 999
Kambio: Manual
Karburanti: Naft
Ngjyra: E hirit
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Fier

Pershkrimi:

Mercedes Benz Motor 220 Cdi Kambio Manual Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike Cmimi I Diskutushem M.Nderrimi


Postuar nga Anel Auto / 04 Sep 21 02:30:02

Postuar nga

Anel Auto

Anel Auto

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce