Filtro


Rezultatet: 20 nga 693

€168,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Bllok Perballe Lsi Shitet Apartament 2+1 - 115m2

REFJT351260 - Ne zemer te Bllokut, ne rrugen Nikolla Tupe hitet Apartament 2+1 ne katin 7 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqje 115...

€38,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Mrekullueshme !! - 67m2

REFRG162571 - Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizol...

€250
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite - 65m2

REFFL451845 - Te Ali Demi jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organiz...

€126,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2

REFFL451656 - Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem n...

€133,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2

REFEA13087 - Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh...

€700
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

Tek Ambasador 3, Super Apartament 1+1 Me Qira - 94m2

REFJT352391 - 1 + 1 apartment for rent at Ambassador 3. Room with surface 94 m2 overlooking the new stadium Air Albania. Ambassador 3 is one of the mo...

€67,900
img
SHITET
Para 3 ditesh

GARDEN RESIDENCE TURDIU, OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 PER VETEM 780 EURO/M2! - 87m2

REFOB101898 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Resid...

€215,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Duplex Me Pamje Fantastike!! - 235m2

REFSK052276 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Dupleks me pamje fantastike nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 & 5, te nje palla...

€96,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Lindje! - 80m2

REFXK481953 - Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar n Jug-Lindje...

€480
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!! - 100m2

REFES522617 - Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartame...

€88,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

NE FRESK SHITET APARTAMENT 3+1+2 SEBASHKU ME 2 POSTE PARKIMI !!! - 114m2

REFFS19620 - Ne rrugen Sotir Caci , prane Restorant Freskut , shitet apartament 2+1+2 i pershtatur ne 3+1+2 Tualete ,pjeserisht i mobiluar, ne katin e...

€42,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

NE RRUGEN DALIP TOPI SHITET APARTAMENT 2+1 !!! - 74m2

REFFS192318 - Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per b...

€175,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Rezidenca Secret Garden, Shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike! - 100m2

REFSK052515 - Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, shitet apartament 2+1+2, i super investuar dhe me pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i o...

€85,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri te Rregullt - 110m2

REFEK381694 - Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 2...

€109,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 1+1 - 87m2

REFEH14611 - Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjum...

ALL600
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

Dyqan me qera afer spitalit Durres

Zona/Rruga : Rruga Aleksander GogaLagja 18Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Spitalit.Informacion mbi Ambjentin : • Siperfaqja 80 m2 • Tualet...

€150,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Perendim - 90m2

REFAL461689 - Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga 3 dhoma gjum...

€135,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 111m2

REFIM092081 - Shitet Apartament 2+1 fantastik prane Qendres se Tiranes ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ka strukture perfekte. Ambienti me siperfaq...

€249,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Penthouse - 171m2

REFSD391466 - Super Penthouse ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. PentHouse ka siprfaqe totale 171 m2 ne nje nga zonat me te kerkua...

ALL28
img
SHITET
Para 3 ditesh

Apartament Kati i 1 Pallat

Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti eshte 2+1 Me ertfikate pronesie Me siperfaqe shfrytezimi...