Filtro


Rezultatet: 20 nga 693

€105,000
img
SHITET
Dje

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament Me Planimetri Dhe Orientim Ideal - 102m2

REFAS032348 - Apartamenti ideal ekziston. Ky apartament ndodhet ne nja nga pallatet me cilesore ne zonen e Fushes se Aviacionit, ka planimetri shume t...

€73,000
img
SHITET
Dje

Shitet Apartament Ne Misto Mame 2+1+2 - 146m2

REFSD391349 - Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Misto Mame, me nje siperfaqe prej 146 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar d...

€400
img
JEPET ME QERA
Dje

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 me Qira - 90m2

REFAK08311 - Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodh...

€20,000
img
SHITET
Dje

shtepi ne patos afer qendres per biznes

Shitet shtepi e vjeter 5 min nga qendra.Tek ish komunalia,lagja 1 maji.Shtepia eshte e pa restauruar,eshte me certifikate pronesie.cmimi 20 mije euro....

€128,000
img
SHITET
Dje

Apartament 3+1 - 117m2

REFIM09335 - Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte ...

€188,000
img
SHITET
Dje

Shitet Apartamenti 1+1 Me Vendndodhje Perfekte - 94m2

REFA01052 - Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar n nj nga zonat m prestigjoze dhe shum afr qendrs s Tirans dhe Parkut t Liqenit, ku duke br vetm pak m...

€155,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1+2 Garazhde, I Investuar Totalisht - 154m2

REFRG161917 - Ne Astir shitet apartament fantastik 3+1+2 Garazhde, trsisht i investuar. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet ...

€83,300
img
SHITET
Para 2 ditesh

SUPER OKAZION NE ALIDEM..AP2+1...98m2 !!

SUPER SUPER OKAZION NE ALIDEM....!!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 89 m2 ne katin e 2 .!!! Apartamenti ndodhet ne alidem te fushat ne nje kom...

€135,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Verande I Pershtatshem Per Biznes! - 172m2

REFFL451814 - Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 6-kateshe ...

€800
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Linze - 150m2

REFSP421507 - Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dh...

€94,500
img
SHITET
Para 2 ditesh

SUPER OKAZION NE DON BOSKO .. AP 2+1..!!

SUPER OKAZION NE DON BOSKO .. AP 2+1 ..!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 3 ..!! Apartamenti ka nje planimetri dhe orjentim ...

€115,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim Super Cilsor! - 96m2

REFDS512359 - Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet nje Super Apartament me Mobilim Cilesor 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t t nj pallati te ri i vitit...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira - 94m2

REFFL451639 - Pas Tirana International Hotel, ne qender te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te...

€56,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

GARDEN RESIDENCE TURDIU, OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 Me Shume Drite! - 65m2

REFOB102335 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu",Kulla E ne perfundim e siper, Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazio...

€55,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

SUPER OKAZION NE ALI DEM...AP 2+1..!!

SUPER OKAZION NE ALI DEM....!!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 82 m2 ne katin 0 me lulishte perpara..!! NE PROCES HIPOTEKIMI..!! Apartamenti ...

€1,200
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Tek Rezidenca Touch of the Sun, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!! - 145m2

REFSK052501 - Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti esh...

€59,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2

REFFL451624 - Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pa...

€87,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Misto Mame , Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar - 118m2

REFFL451611 - Tek Misto Mame ne rrugen ''Besim Alla" shitet apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 8 kate dhe as...

€99,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Tek Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2

REFSK05244 - Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ...

€115,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira te Bollshme !! - 152m2

REFEA131041 - Ne Astir, Buze Rruges Kryesore Shitet Super Apartament 3+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri e te mireadmini...