geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 124

€1
img
SHITET
Para 17 oresh

??VOLKSWAGEN?TOURAN ???

autohaus_cani. Shes volkswagen touran 4+1 vende motorr 2.0 nafte kambio automatike dsg viti i prodhimit 2005 me 215000 km origjinale. Xhqmq te zinj or...

€1
img
SHITET
Para 18 oresh

??VOLKSWAGEN?TOURAN 6+1 ???

Autohaus_cani. Shes volkswagen touran motorr 2.0 nafte kambio automat 6+1 vende viti i prodhimit 2006. Me 195000 km. Makina posedon xhamat mbrapa te z...

€1
img
SHITET
Para 19 oresh

??MERCEDEZ-BENZ?C220??

autohaus_cani shit-blerje dhe nderrim automjetesh... shes merrcedez benz c 220 viti 2008 208.000 mij km origjinale... me dy celsa origjinal. Xhama te ...

€16,000
img
SHITET
Para 20 oresh

?OKAZION?Bmw? x1? Xdrive ?OKAZION?

???OKAZION???Bmw x1 xdrive 2.0 taksa dhe siguracion te paguara deri me 11 shkurt 2023 dhe kolaudimi deri me 11 shkurt 2024.ne gjendje shume te mire vi...

€10
img
€30
img
SHITET
Para 4 javesh

SHITET FILTER VAJ, I RI MODEL “VP-20” PER POMPEN E APARATIT TE VAKUMIT.

SHITET FILTER VAJ, I RI MODEL “VP-20” PER POMPEN E APARATIT TE VAKUMIT. Filtëri mban vajin e pompës së vakumit përpara hapjes së daljes. Per...

€100
img
SHITET
Para nje muaji

Unë ju jap një kredi

Vë në dispozicion një kredi nga 5000€ deri në 800000€ deri në pafundësi me kushte shumë të thjeshta. Gjithashtu bëj investime dhe kredi p...

€100
img
SHITET
Para nje muaji

Aplikoni për një kredi të shpejtë

Ky mesazh është për të gjithë ata që kanë nevojë urgjente dhe mbi të gjitha serioze për një aplikim për kredi në mënyrë që: Duhet të ...

ALL0
img
SHITET
Para 2 muajsh

Touareg 3.6 Benzin viti 2017

Touareg 3.6 Benzin viti 2017 ne super gjendje i ardhur nga Amerika me 23000 mile te kaluara ose 42000 kilometra vetura ndodhet ne Kosov por mund te ex...

€6,200
img
SHITET
Para 2 muajsh

Audi A6 2.4 benzine Automat Full Opsion

Audi A6 2.4 benzine Kambio automatike Viti: 11/2006 Km: 201.000 (te certifikuara) Full Opsion: sedile lekure me ngrohse, navigator, marsha ne timo...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

? Shitet VW Golf VII ??2.0 Naft ??Viti 2014 ?

??W GOLF 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2014??TEL:0672158444??VITI 2014??KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC??NAFTE 2.0??DRITA MJEGULLE ??SENSOR SHIU DHE DRITE??NA...

ALL0
img
SHITET
Para 2 muajsh

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Shitet Ford Fiesta 1.2 Benzin Gaz Makina eshte ne gjendje shume te mire me impjant gazi te montuar nga fabrika nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi.Ma...

€600
img
BLEJ
Para 2 muajsh

Blej katalizator. Shes katalizator. Katalit.

Blejm katalizator ne cdo vec te shqiperis. Per cdo informacion rreth cmimit na kontaktoni ne nr. 0685544727Ju faleminderit....

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

GOLF 4 NAFTE 1.9 TDI KAMIO MANUAL ME LETRA

GOLF 4 NAFTE 1.9 KAMIO MANUAL ABS AIRBEG DISQE ALUMINI GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE OKAZION 1700 EURO...

€4,900
img
SHITET
Para 2 muajsh

Mercedes-Benz B200 CDI AUTOMATIK FULL 2008

Shitet Mercedes-Benz B200 CDI,kambio automatike tip tronic,viti 2008,xhama elektrik,sedilj gjys lekure gjysem robe,sedilje me ngrohje,komanda ne timon...

€4,300
img
SHITET
Para 2 muajsh

Volvo V50 Viti 2007 Kambio Manuale / Nafte

Volvo v 50 1.6 nafte 2007 ...

€6,990
img
SHITET
Para 2 muajsh

Wv Touran 1.6 diesel (7vendeshe) viti 2012

Wv Touran 1.6 diesel (7 vendeshe) Viti: 09/2012 ( 2 celsa perkates) Kamio manuale Km: 240.000 (origjinale te certifikuara ne liber servisi) Xhama ...

€3,600
img
SHITET
Para 2 muajsh

Volvo Viti 2005 Kambio Automatike / Benzine / GAS (LPG)

VOLVO S40 2.5 Turbo (240HP)Viti prodhimit 12/2005Kambio automatikeBenzine+Gaz LPG- sedilje elektrike / memory- sedilje ngrohje- klima dixhitale 2 zona...

€13,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerike. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra ...

€6,200
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Golf VI 10.2011

VW GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI SPORT?Forca motorrike 1.4?Lloji i kambios Manuale?Lenda djegese Benzine?Viti i prodhimit 2011?Letra te paguara dhjetor 2024?M...