SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | ALL0

Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

CPU i3-8130U 1.6 GHZ TURBO 3.4 Q/CORE R MEM 8 GB DDR4 R HDD 256 GB R GPU HD520 4 GB R SCR 15.6 INCH FULL HD 1920-1080 R WEBCAMERA -USB-3.0-SD CARD -HDMI- R BATERIA 5-6 ORE R WINDOWS 10 LICENSUAR R R Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! R R Transport FALAS n gjith Shqiprin! R R MUNDSI PAGESE ME KSTE R Interes, vetm me kart ID. Miratim pr 30 min! UNION BANK R R Na kontaktoni n adresat dhe numrat e mposhtm. R R&R Computer Services Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajs, Tirane. R +355 69 43 39723 R [email protected] R https://www.crs.al


Postuar nga iweb.al / 23 Feb 21 09:15:01

Postuar nga

iweb.al

iweb.al

Antarsuar në October 2020
Shiko njoftimet

Kontakto