OFROJ

Detajet e njoftimit

OFROJ | ALL50

Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Përshendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Çadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndriçim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e çiftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne çmim! 💶

Ju mirepresim 🙂

📲 0682290127


Postuar nga Çadra me qera / 28 Jul 21 06:30:02

Postuar nga

Çadra me qera

Çadra me qera

Antarsuar në March 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce