SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €30,100

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Siperfaqe: 70 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 1+1 ..!! Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 70 m2 ne katin e 4 ..!! NE NDERTIM ..!! Apartamenti ndodhet ne Fresk pran restorant Qesarakes ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire..!! SHITET PER NJE SUPER CMIM OKAZION 430 euro/m2 NGA 600 euro/m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS ..!! NXITONI TE PERFITONI NGA KJO OFERT E LIMITUAR NE HOHE ..!! LIKUJDIM TOTAL .!! Vetem per klientat qe njofin kompleksin..!! www.pronareger.com Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335 Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta. REAL ESTATE REGER.


Postuar nga Agjensi imobiliare Reger / 10 May 21 00:15:01

Postuar nga

Agjensi imobiliare Reger

Agjensi imobiliare Reger

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce