geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €1,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 109m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Bajram Curri Boulevard
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA01880 - Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC jepet me qera apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 109m dhe organizohet ne nje koridor qe te con ne nje hapsire te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie bashkangjitur. Kalohet ne nje koridor tjeter ne hapsiren e nates ku ndodhet nje dhome e madhe matrimoniale me ballkon, nje dhome gjumi e dyte dhe nje tualet. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar. Apartamenti ka pamje te lire. Orientohet lindje. Ka prane cdo facilitet per nje jetese komode.


Postuar nga Realdeal.al / 13 Sep 22 09:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce