geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €1,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 100m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 1
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Rezervat e Shtetit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSK052514 - Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tuale dhe dalje ne ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te vilave ne Tirane, cilesia e ndertimit eshte superiore, i gjithe kompleksi rrethohet nga pyll natyror, aty prane gjendet TEG per sherbimet e nevojshme dhe dhe disa prej shkollave me te mira ne Tirane. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera t gjithe rrethimit, Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament jan shume cilesore, pasi jane bere nga vete pronari dhe do detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik (incaso), parketi i cili eshte prej druri i cilesise se larte, si dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe Jug-Perendimi duke ofruar nje pamje te mrekullueshme. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose nj vizite n prone na kontaktoni n +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 17 Oct 22 15:30:02