geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €156,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 145m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 9
Kate Gjithsej: 12
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Medar Shtylla
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA131663 - Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. Eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me dalje ne nje ballkon qe ofron ndricim shume te mire dhe pamje te lire nga lindja, korridor i cili ben ndarjen e ambienteve te tjera, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhomat jane te bollshme, njera prej tyre ka dalje ne nje ballkon te dyte, ka 2 tualete, nga te cilet njeri eshte me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit, ku ofrohen te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Apartamenti shitet bosh ose i mobiluar me nje vlere tjeter. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 02 Jan 22 12:30:03