SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €259,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 157m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Kosovarve
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSK052038 - Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira te bollshme. Kompleksi me dizajn modern, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - dritare me xhama termik tripleks - ndarja ndermjet apartamenteve dhe mureve ndares me lesh guri qe eleminon zhurmat - shtresa e dyshemes eshte me poliuretan, per eliminimin e zhurmave, kundra zjarrit dhe per izolim akustik dhe termik njekohesisht - lartesia e apartamenteve 300 cm - materialet e ndertimit, materialet elektrike dhe hidrosanitare incaso, nga markat me te mira ne treg - tubacione gati per sistem chiller -3 ashensore ne kat - Planimetri te rregullt dhe me shume drite. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet brenda dhe garderob, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualete i pergjithshem dhe 1 lavanteri. Aktualisht pronari i apartamentit e ka lene open space qe klienti te kete mundesi per ta ndryshuar planimetrine sipas deshires se vete, (nese nuk i pelqen planimetria aktuale). Per nje vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne nr e tel 0674032997 !


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 01:15:01