geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €175,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 196m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 4
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Dajti
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192429 - Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e katert me sipefraqe 196 m2 se bashku me 2 poste parkimi dhe me sistem sigurie 24h.Apartamenti eshte investuar totalisht para 5 vjetesh qe nga muret te cilat jane patinuar,punimet elektrike dhe hidraulike me materiale cilesore,izolimi i bere me buk-peshku dhe gips,dritaret dopio xham,sistem chiller, kondicioner ne cdo dhome, paisjet elekroshtepiake te markave te njohura, oxhaku funksional, parketi cilesor. Apartamenti ka organizim si me poshte ;korridori ku behet organizimi i te gjitha dhomave ,salloni me pamje panoramike me ndricim natyral gjate gjithe dites,ambienti gatimit eshte i vecuar me dalje ne verande e pershtatur si ambient ndenjie ,dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale te cilat kane dalje ne veranden nga ana e brendshme e kompleksit. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Veri-Lindje-Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete,me ajer te paster,ka akses levizje ne shume dalje ,linje urbane dhe te gjitha fasilitet per jetese shume komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 21 Jan 22 03:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto