geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €62,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Siperfaqe: 69m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 10
Kate Gjithsej: 14
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Durrsit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA131844 - Te Zogu i Zi Shitet Apartament 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mireadministruar me 2 ashensore, Eshte i organizuar ne korridor te vogel, ambient ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera dopio dhe tjetra me e vogel, tualeti, dhe nje ambient tjeter qe mund te shfrytezohet si depo ose tualet i dyte. Apartamenti, si pjese e nje kompleksi pallatesh, ofron te gjitha facilitetet e jetes se perditshme: market, farmaci, dyqane, bare etj. Ndodhet ne zonen me strategjike te Tiranes, ne nyjen qe lidh rruget kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 07 Mar 22 15:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto