SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €3,800

Marka: Citron
Modeli: C4
Struktura: Sedan
Viti: 2006
KM: 200 000 - 249 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E hirit
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Pogradec

Pershkrimi:

Shitet CITRON C4,viti 2006,kambio Automatike Tip Tronic,xhama elektrik,sensro parkimi,fenere me lupa,kondicioner,komanda ne timon,disqe alumini,goma te reja,.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhnerrike me Letra te Paguara.Makina eshte e erdhur nga Zvicra.Cmimi 3800 Euro.


Postuar nga Citron / 23 Feb 21 13:45:01

Postuar nga

Citron

Citron

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet