SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €3,800

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Struktura: Sedan
Viti: 2002
KM: 200 000 - 249 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E hirit
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Fier

Pershkrimi:

Mercedes Benz E 270 Cdi Kambio Automat Viti 2002 Gjendje Shum e Mir Motorike Dhe Xhenerike Panorama Dokumente t Paguar Der ne Korik Mundesi Nderrimi


Postuar nga Anel Auto / 26 Jan 21 05:15:01

Postuar nga

Anel Auto

Anel Auto

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce