geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 343

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje jave

Kerkohet Garderobiere

Kerkojme nje vajze simpatike per pozicionin e garderobieres ne nje nga clubet me te dashura ne zemer te Bllokut ne Tirane, qe te behet pjese e nje sta...

ALL40,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 javesh

Kerkoj puntor

Kerkoj puntor motorist per fastfood....

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 javesh

Kerkoj punetore per dyqan one ne institut per turnin e pare orari eshte 8 me 14 dmth 6 ore pune ne dite dhe 1 dite pushim ne jave

Kerkoj punetore per dyqan one ne institut per turnin e pare, orari eshte 8 me 14 dmth 6 ore pune ne dite paga 30.000 lek plus sigurime plus bonos qe j...

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 javesh

Specialist per Produkte Elektrike

Specialist per Produkte ElektrikeKompania AlbBaker sh.p.k, specializuar ne tregtimin e artikujve elektrike industriale, kerkon te punesoje kandidate ...

ALL60,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

Kerkohen Teamleader per fushaten Luce Gas 80000 lek + bonuse

Kerkohen Teamleader per fushaten Luce GasKandidati/ tja te kete experience te meparshme ne kete fushate ose fushata te tjera te ngjashme energjie.Ofro...

ALL60,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

Kerkohen agjent per Telecom Italia 60.000-80.000 lek

Kerkohen agjent per Telecom Italia.( mundesi punesimi nga shtepia)Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia.Gjuha italiane&n...

ALL2,300 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

Buy 5cladba for sale, Buy 5F-MDMB-2201 Powder,

Buy 4-Fluorococaine Online, Buy Crystal Meth Online,Buy Crystal Meth, Buy ADB-BUTINACA,Buy Cocaine Powder Online, Buy 5-cl-adb-a for sale,Buy 5F-MDMB-...

$50 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

C10h11bro Methylpropiophenone Manufacturer 99.99% Powder

Contact:Email: [email protected]: milazhuWhatsApp/Telegram:+8618986203904Our company do regular shipments to Europe (Netherlands Australia Be...

ALL45,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

NJOFTIM! Kerkojme te punesojme nje FINANCIERE

Kerkojme te punesojme nje FINANCIERE ne nje kompani ndertimi.Kualifikimet e kerkuara:· Te kete mbaruar studimet ne degen Finance, Kontabilitet.· Te ...

$1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para nje muaji

For Sale: Free Sample Eutylone Crystal Powder from China

+85294584290email:[email protected]/Tel : skype: +852 94584290WickrMe: kittyhuaWhy choose us?1) We have professional sales representatives...

ALL80,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Kerkohen Teamleader per fushaten Luce Gas

Kandidati/ tja te kete experience te meparshme ne kete fushate ose fushata te tjera te ngjashme energjie.Ofrohet mundesi punesimi vetem full time ne z...

ALL60,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Kerkohen agjent per Telecom Italia.

Kerkohen agjent per Telecom Italia.Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia.Pagesa nga 300-800 lek ora dhe deri 3500 lek pe...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Operatore ne gjuhen Shqipe

Deshironi te jeni pjese e nje grupi pune plot energji dhe entuziazem, deshironi te jeni pjese e nje prej kompanive me te preferuara nga punonjesit, e ...

€1,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Je Team Leader dhe kerkon nje rroge me te mire? Eja ne OAS !

EJA NË OAS 😍.Ne kërkojme persona me aftësi drejtuese dhe ambiciozë që të kenë.✅Minimalisht 6 muaj eksperience si TL✅Njohuri të shkëlqy...

ALL60,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Pune nga shtepia gjuha italiane

Kerkohen agjent per Telecom Italia.( mundesi punesimi nga shtepia)Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia.Ofrohet mundesi ...

ALL70,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia

Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia ose fushata te tjera te ngjashme telefonie Ofrohet mundesi punesimi vetem full time ne zyraOrari: 10.0...

€0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Kompania lider ne treg, po zgjeron stafin ne pozicionin e account manager per gjuhen italiane dhe spanjolle.Ne qofte se zoteron nje nga keto gjuhe apl...

€500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Filluan rekrutimet per pozicionet Operatore

Flet italisht?EJA NË OAS CALL,Puno me ne në fushatë telefonie TIM ITALIAKërkohen Me eksperiencë!Ne ofrojmë turne part-time dhe super pagesa. Ora...

€500 /m
img
OFROJ
Para 2 muajsh

Filluan rekrutimet per pozicionet operatore

OAS CALL ka nisur rekrutimet per pozicionet Operator, njohes te gjuhes Italiane.Pagese baze qe nis nga 400 Euro NETO– SUPER Bonuse ditore, javore, m...

€300 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 muajsh

Kerkojme Rrobaqepese

Atelie Bruna kerkon rrobaqepese me kohe te plote ose jo.Te kete eksperience pune ne rrobaqepsi. Pune ne studio Atelier jo fasoneri. Kushte shume te mi...