Filtro


Rezultatet: 20 nga 120

€400
img
JEPET ME QERA
Para 3 oresh

Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 60m2

REFA012291 - Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mi...

€750
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

SHITET Apartamente + në Zgjidh qytetin Sip: m2 Kati 2

Njesi 89m2, n katin 2, perballe ALSA-s, e pershtatshme x t’u bere apartament.Jepet gjithashtu dhe me qira per biznese t ndryshme. ...

€1,200
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Gardes - 130m2

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperf...

€800
img
JEPET ME QERA
Para 4 ditesh

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Linze - 150m2

REFSP421507 - Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dh...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 5 ditesh

Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Post Parkimi - 75m2

REFJT352320 - Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pa...

€300
img
JEPET ME QERA
Para 5 ditesh

Apartament 1+1 me qera, 5 minuta larg Zogut te Zi

Shume prane Universitetit “ Zoja e Keshillit te Mire “ Jepet me qira aprtament 1+1, 60m2.Totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.I pajisur me ...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 7 ditesh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€500
img
JEPET ME QERA
Para nje jave

Jepet me qera 2+1 ne Bllok prane "11 Janarit" - 90m2

REFAK082326 - Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles 11 Janari jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti k...

€100
img
JEPET ME QERA
Para nje jave

Garazh me qera Rr. Perlat Rexhepi

Jepet garazh me qera ne Rr. Perlat Rexhepi mbrapa Presidences, perballe supermarket Spar.Kontakt: 0682021669...

€250
img
JEPET ME QERA
Para nje jave

Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite - 65m2

REFFL451845 - Te Ali Demi jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organiz...

€400
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Totalisht I Investuar!! - 66m2

REFRG162448 - Tek 21 Dhjetori jepet me qira, super apartament 1+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te nje pallati te ri te m...

€250
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2

REFA01926 - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfa...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Pershtateshem per Zyra - 130m2

REFEK381709 - Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne ...

ALL28,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

28000 leke Hyrje afer qendres

Hyrje ne gjendje te mire, me orendite e domosdoshme, e pershtatshme per dy persona. Me dalje ne Unaze ne Ministrine e Mjedisit/ Qendres se Sherbimeve ...

€45
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

JEPET ME QERA ditore Apartamente

jepet apartament me qera ditore 45 euro nata duplex,perball stadiumit dinamo,shume prane bllokut,ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese ekzistuese,me pa...

€450
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite !!! - 120m2

REFXK482437 - Prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te...

€1,600
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! - 110m2

REFPB111727 - Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifun...

€750
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Super Pamje - 200m2

REFFL451725 - Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

€90
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Ndaje qeraje

Kerkoj nje vajze per ndarje qerajeTe interesuarat tm shkruajn ne wtspp ne nr‪+355 68 817 9386‬...

€480
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!! - 100m2

REFES522617 - Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartame...