geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 578

€70,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet Shtepia ne Lezhe

Shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe . Esht 180m2 gjithsej ka dhe 800m2 oborr . Punime shum cilesore . Sistem ngrohje te instaluar . Uje te pishem 24 or ....

€50,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

shitet shtepi private ne durres lagjia 17

shitet shtepi private 1 kateshe me 2 dhoma gjumi , 1 sallon , ballkon dhe 1 tualet. 94 m2 + oborri. E pajisuar me dokumenta te rregullta dhe certifika...

€100,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet shtepia

Shitet shtepi nje kateshe ne zonen PortoRomano ne koder,fare prane detit ku mund ti shikosh dhe shijosh kodren ,detin,gjelberimin dhe ajrin e paster.S...

€110,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Vile 2 kate Okazion

Shitet shtepi 2 kateshe. Ndertim i ri, me siperfaqe trualli 200 m2, me siperfaqe ndertimi: kati i pare 74 m2 i perbere prej 2 dhoma, sallon dhe banjo,...

€20,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

shtepi ne patos afer qendres per biznes

Shitet shtepi e vjeter 5 min nga qendra.Tek ish komunalia,lagja 1 maji.Shtepia eshte e pa restauruar,eshte me certifikate pronesie.cmimi 20 mije euro....

€150,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Okaziooon...!!!

Shitet shtepi 3+1+ banjo...! Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2014,sipas projektit dhe arkitetures Nordike...!!! Punimet e ndertimit jane teper cilesor...

ALL28,000
img
KERKOHET ME QERA
Para 2 vitesh

KERKOHET ME QERA Shtepi 1+1 në Tirana Sip: m2

kerkoj nje vajz per ndarje qeraje  ne qera perfshir uji drita dhe shkallet ...

€100,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia ere e perfunduar me grafiato jashte brenda e rregu...

€0
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet 2+1 ne Plazh te Vjeter, Vlore

Ne zonen e plazhit te vjeter ne Vlore, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine, nje tuale...

€2,000,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Jepet shtepi me qera shtepi private

 Jepet shpi private 1+1 me afat te gjatE kompletuar plotesisht Cmimi i arsyeshem lirohet ne fund te shkurtit Rr. Arjan Shala pran spitalit ushta...

€2,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

JEPET ME QERA

JEPET ME QERA PER BIZNES OSE BANKE SHTEPI PRIVATE 2 KATE SIPERFAQIA BRENDA 229 M2 SIPERFAQIA TOTALE 540 M2NE RRUGEN FOTO XHAVELLA ASTIR...

€31,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET: SHTEPI ne CERRIK. Cmimi 31.000 Euro.

Shitet: SHTEPIA 2+1 , me siperfaqe 76.4 meter katror, ne katin e katert te nje pallati , mbas fushes se sportit ne Cerrik. Guzhina dhe njera nga dhom...

ALL1,800
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Shtepi Pushimi Kamenice Korce

Ambjente pushimimprane Vila Kamenice KorceOfrojme ambjent pushimi deri ne 9 persona me cmimet me te mira ne KorceGatime tradicionale ne sac , zga...

€39,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet apartament 2+1

Shitet shtpi e rregulluar,2+1 me dhoma t bollshme dhe me diell gjat gjithe dits,me ertifikat t rregullt pronsie,kati i 5. N krah t shkolls"Marigo Posi...

€75,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet shtepi tek mali i robit durres

shitet shtepi tek mali i robit Durres. me nje siperfaqe 200 metra katror dhe me nje truall 90 metra katror. e organizuar me 2 dhoma gjumi nje koridor ...

€110,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitje

Prona ka hyrje te vecuar dhe dalje gjithashtu ne nje obor te rrethuar me kangella ne nje sip 50 m...

€50,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shtepi Private 2 kateshe ne shitje.

Shitet vile dy kate dhe me siperfaqe 269.3m2 truall nga ku 108 m2 siperfaqe banim me Hipoteke dhe dokumentacion aktual.Shitja behet per arsye emigrimi...

€133,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET Shtepi 2+1 në Durrës Sip: 160m2

Shitet ambjent 2+1 me baçe me nje sip.totale 160m² totalisht e mobiluar.Ambjenti ka verand me depozit,panel diellor sistem vadidje per baçen pomp u...

ALL0
img
SHITET
Para 2 vitesh

Orikum shitet 1+1, 64m2 e Mobiluar

Orikum, n nj prej ndrtimeve m cilsore dhe shum pran bregdetit shitet apartament i mobiluar me siprfaqje 64 m2. Apartamenti sht i organizuar n nj dhom...

ALL30,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Kerkojme 1 vajze, per ndarje qeraje.

Kerkojme 1 vajze, per ndarje qeraje ,KONTAKTO TEK 0699300869. Pagesa per person eshte 66mije te vjetra perfshire uje dhe internet.Zog zi. Pas Asllan...