geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 18 nga 138

€115,000
img
SHITET
Para 12 muajsh

SHITET DYQAN BUZE RRUGE KRYESORE TEK KOMUNA E PARISIT

Shitet dyqan buze rruges kryesore tek Komuna e Parisit dhe mund te kthehet ne biznese te ndryshme si psh: Minimarket,Farmaci,Salle Gaming etj. Ka kalu...

€165,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET DYQAN ME SIP 80M2 " PAZARI I RI" - 165 000€

Shitet Ambient Komercial me siperfaqe prej 80 m2, open space. Ambiente eshte i pershtatshem per zhvillime te shumta biznesi. Pazari i Ri zona me e vje...

€62,000
img
SHITET
Para nje viti

OKAZION!SHITET SERVIS MAKINASH TEK PALLATI ME SHIGJETA!

Ambjenti ka vendodhje ideale thjeshtësisht i aksesueshëm nga rruga, ka vizibilitet dhe mbi te gjitha 15 vjet biznes i konsoliduar me klientele te rr...

€40,000
img
OFROJ
Para nje viti

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€80,000
img
OFROJ
Para nje viti

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€60,000
img
OFROJ
Para nje viti

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€57,000
img
SHITET
Para nje viti

SHESIM DYQAN TEK RRUGA E DIBRES, NDERTIM I RI 2022

Shitet dyqan ne Rrugen e Dibres me siperfaqe 15.16 m2. Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri shume cilesor te vitit 2021. Eshte me fasa...

€250
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

Dyqan me Qera

Jepet me qera ambjent 30m2 pranë Njësisë Bashkiake Nr.2, vetëm pak metra përballë me Dhomën Britanike të Tregëtisë. E përshtatshme për çd...

ALL170
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

OKAZZIONN! JEPET DYQAN OSE MAGAZINE ME QERA

Jepet nje ambient dyqan ose magazine me qera, me siperfaqe 16m katror me banjo.Ka hapsire parkimi. Ngjitur esht nje pike saldimi makinash. Dyqani ndod...

€26,000
img
SHITET
Para nje viti

Ne shitje ambjente per biznes 32.3 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi

Ne shitje ambjente per biznes 32.3 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi Shitet siperfaqe 32.3 m2 me hipoteke (26,000 Euro...

€24,500
img
SHITET
Para nje viti

Ne shitje ambjente per biznes 31.8 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi

Ne shitje ambjente per biznes 31.8 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi Shitet siperfaqe 31.8 m2 me hipoteke (24,500 Euro...

€1,600
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

Ambjent tregtar me QIRA perballe Maternitetit te Ri

Ambjenti tregtar ndodhet në katin perdhe te nje objekti rezidencial të ri, ka hapësira dhe oborr te brendshem të rrethuar dhe ndodhet në një lag...

€50,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet ambjent per biznes

I ndare ne dy ambjente, ku ne njeren prej te cilave ndodhet dhe nje tualet. Aktiviteti i mëparshëm per mbi 25 vite ishte Bar-akullore me ambjent jas...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

AMBJENT ME QERA

QERA AMBJENT PER BIZNESPAGESA - 1 000 EuroSIPERFAQE - 100m2ADRESA - Rr.”Shefqet Musaraj”, TiranëAmbjenti ka planimetri te rregullt, Fasad xhami, ...

€230
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

JEPET ME QIRA DYQAN TEK RRUGA E DIBRES, NDERTIM I RI 2022

Jepet me qira dyqan ne Rrugen e Dibres me siperfaqe 15.16 m2. Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri shume cilesor te vitit 2021. Eshte ...

€8,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet Biznesi Estetike dhe Parukeri

Shitet Biznesi Parukeri dhe Estetike !Ambjent komod dhe modes !Subjekti ka ne dispozicion te gjitha paisjet e nevojshme per te punuar .Operon per 6 vi...

€2,350
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE ASTIR

Jepet njesi komerciale me qira prane sheshit "Shqiponja" buze rruges "Teodor Keko". Ambienti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 196 m2 dhe larte...

€230
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Jap me qera dyqan

 Jepet me qera  dyqan per biznes prane Abulances 6 Kombinat  per  Tabasko,Parukeri ,Kancelari  etj.Dy kateshe , me 20 m katro...