Filtro


Rezultatet: 20 nga 693

€156,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET DUPLEX PRANE RESTORANT FRESKUT !!! - 211m2

REFFS192423 - Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h ...

€78,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Okazion Klerigu!!! Prane QSUT, Shitet Apartament 2+1 !! - 95m2

REFDC562689 - Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1,me cmim klerigu ne ndertim te ri i cili pritet te jete i banueshem ne fillim te vitit...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 2 muajsh

Don Bosko, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 ! - 138m2

REFEA13616 - Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri shume cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodh...

€75,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Prane Ish Parkut Shitet Apartament 2+1 - 69m2

REFJT352323 - Prane Ish Parkut Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme me ...

€230,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 me Verande - 154m2

REFAK081661 - Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verand ne bulevardin Gjergj Fishta . Apartamenti ndodhet ne katin e dyt banimi dhe ka sipr...

€140,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament 3+1 - 152m2

REFJT351547 - Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n nj pallat te ri te mireadmini...

€178,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Ne Qender te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2

REFAK081645 - Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore....

€105,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Bollshme! - 125m2

REFFL452052 - Ne rrugen Irfan Tomini, shitet apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me 9 kate dhe...

€50,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt ! - 70m2

REFJT352646 - Tek Pallatet Cabej, ne rrugen Thoma Koxhaj shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall...

€105,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 108m2

REFFS192596 - Prane Materniterit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete, me gatim te vecuar, ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor deri n...

€73,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 103m2

REFFL451674 - Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Ambienti eshte i organiz...

€90,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Yzberisht, Shitet apartament 2+1 Me Verande - 149m2

REFFL452237 - Yzberisht, shitet apartament 2+1 me verande te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizoh...

€72,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shume Drite!! - 108m2

REFFL451747 - Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadminis...

€220,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tiran shitet shtpi private te Kthesa e Kamzs

Kthesa e kamzs, Rruga Kastriott para mbikalimit, Shtpi Private, siprfaqe trualli 500m2, siprfaqe ndrtimi 300m2, 2 katshe do kat siprfaqe 150m2. Shtpi...

€62,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Prane Rruges Fortuzi, Shitet apartament 1+1! - 68m2

REFEA132245 - Ne nje zone shume te qete dhe te favorshme, prane qendres se Tiranes, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal...

€85,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Prane QSUT, Shitet Apartament 2+1 Me Verande! - 150m2

REFFL451941 - Tek Spitali Nene Tereza, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe organizohet ne, nje sallon ndenje se ...

€400
img
JEPET ME QERA
Para 2 muajsh

Zogu Zi, Prane Ring Center, Jepet Apartament 2+1 Me Qira. - 98m2

REFOB102668 - Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizua...

€260,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek Rruga e Bogdaneve, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Mobilim Bashkohor - 195m2

REFRG16220 - Tek Rruga e Bogdaneve pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, me mobilim bashkohor. Apartamenti ndodhet ne kat...

€56,420
img
SHITET
Para 2 muajsh

OKAZION NE FRESK .. AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

SUPER OKAZION NE FRESK ..AP 2+1..!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 91 m2 ne katin e 3 ..!! ME HIPOTEK..!! Apartamenti ndodhet ne qesarak ne n...

€50,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Tek News 24, Shitet Apartament 1+1 Me Verande ! - 112m2

REFFL451767 - Tek News 24 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 74.1 m2 + 39.4 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mi...