Filtro


Rezultatet: 18 nga 98

€3,800
img
SHITET
Para nje muaji

Mercedes Benz E 270 okazion

Mercedes Benz E 270 Cdi Kambio Automat Viti 2002 Gjendje Shum e Mir Motorike Dhe Xhenerike Panorama Dokumente t Paguar Der ne Korik Mundesi Nder...

€2,600
img
SHITET
Para nje muaji

Ford Focus Viti 2005 Kambio Manuale / Nafte

Ford Focus Kamio Manual Karburanti Nafte 1,6 Vitprodhim 2005 Kondicioner Me Letra Te Paguara Per Nje Vit Sherbime Te Bera Makina Ka Ardhur Nga Italia ...

€2,450
img
SHITET
Para nje muaji

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

Mercedes Benz C180 Motor 1.8 Benzin +Gaz I Thjesht Viti 1995 Gjendje Shkelqyer Motorike Xherike Opsionet Xhama Elektrik Abs Esp Kondicioner Funksi...

€1
img
SHITET
Para nje muaji

GOLF 4 NAFTE 1.9 TDI KAMIO MANUAL ME LETRA

GOLF 4 NAFTE 1.9 KAMIO MANUAL ABS AIRBEG DISQE ALUMINI GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE OKAZION 1700 EURO...

€3,600
img
SHITET
Para nje muaji

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

Tata Indica Viti 2014 1.3 Naft Makina Ka te Gjitha Pjaset E Fiati Grande Punto Motor Kambio Cmimi I diskutushem Nderrohet Preferohet Skaf...

€7,800
img
SHITET
Para 2 muajsh

Mercedes C-220 CDI Blueefficiency Viti 2011 Euro 5

Mercedes Benz Klasi C 220 CDI Blueefficiency kamje automatike me filter partikolar euro 5 me 260 mije kilometrra Origjinale Viti 2011.Makina eshte me ...

€5,400
img
SHITET
Para 2 muajsh

Golf look gti

Makina disponon shum opsione: look gti.disqe 18 gti .tapiceri lekure elektrike.xhama te zinj me leje si para dhe pas per 5 vjet.navigator satelitar . ...

ALL302,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet URGJENT - OPEL MERIVA viti 2004

Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..? OPEL MERIVA 302,000 Lekë? Viti 2004? Km 181 924? Dizel? 1.7? ManualeMakina shitet vetem me CASH apo cmim te plote ...

€7,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

SHITET MARKA: Opel MODELI: Insignia MOTORRI: 2.0 KARBURANTI: Naft VITI: 2011 KM: 160.000 KAMIO: AUTOMATIKE PERSHKRIMI: Makina esht full opti...

€11,300
img
SHITET
Para 2 muajsh

E-class 220 blueefficency FULL OPSION

MB E-class 220 diesel blueefficency Kambio automatike Full opsion Viti: 11/2009 Km: 243.000 (liber servisi) I sapo ardhur nga gjermania Tvsh e p...

€6,700
img
SHITET
Para 2 muajsh

Audi a6 2 4 benzin gas super gjendje

Audi a6 shitet2.4 benzin gas Letea deri ne dhjetor 202qPer me shum info kontak0695544188...

€4,200
img
SHITET
Para 2 muajsh

Fiat Doblo frigorifer

Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi letra deri ne shtator 2021...

€5,900
img
SHITET
Para 2 muajsh

OKAZION Citron C-Crosser

Shitet Citron C-Crosser. Viti 2008. 2.2 nafte.(shum ekonomike). 240000km origjinale. Kambio manuale 6+1 marshe. 6+1 vende. 4x4 + bllokim diferen...

€5,900
img
SHITET
Para 2 muajsh

WV Caddy 1.9 Diesel Viti 10/2009 (nga gjermania)

Wv caddy 1.9 diesel kamio manuale. Makina esht e sapo ardhur nga gjermania. Viti prodhimit 10/2009. Disponon 219.000 km me liber servisi, 3 celsa per...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

GOLF 4 NAFTE 1.9 TDI KAMIO MANUAL ME LETRA

GOLF 4 NAFTE 1.9 KAMIO MANUAL ABS AIRBEG DISQE ALUMINI GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE OKAZION 1700 EURO...

€4,800
img
SHITET
Para 3 muajsh

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

Makina sapo ka ardhur nga Belgjika. Full option. Larje feneresh, fener me lupa, xenon, start&stop, cruise control, navi madh,sensor parkimi etj. Super...

€6,200
img
SHITET
Para 3 muajsh

Audi A6 2.4 benzine Automat Full Opsion

Audi A6 2.4 benzine Kambio automatike Viti: 11/2006 Km: 201.000 (te certifikuara) Full Opsion: sedile lekure me ngrohse, navigator, marsha ne timo...

€13,900
img
SHITET
Para 3 muajsh

E-class 350 bluerfficency AMG line 174.000km

E-class 350 diesel blueefficency AMG paket Viti: 11/2010 (2 celsa perkates) Km: 174.000 (te certifikuara ne liber servisi) I sapo ardhur nga zvicra...