Filtro


Rezultatet: 20 nga 98

€7,500
img
SHITET
Para 2 javesh

OKAZION

Audi A4 Viti 2008 Kambio Automat Motor 2.0 TDI Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne...

€4,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Toyota Corolla Viti 2005 Kambio Automatike / Nafte

Toyota Corolla 1.4cc nafte automat 2005 me letra per nje vite te githa sherbimet e bera ne gjendje perfekte tel 0684000325134000 mij km...

€2,160
img
SHITET
Para 2 javesh

Renault clio 1.2 b/gaz

Renault clio 1.2 8v benzin+gaz , Clima ngrohje ftohje , radio cd aux , xhama elektrik , timon elektrik shume konforte ne qytet , board control , super...

€4,500
img
SHITET
Para 2 javesh

Tata Xenon OKAZION

Makina eshte ne gjendje shum te mire si mekanike dhe Xhenerike , gomat te reja kasetofon me blututh fish ausi etj.Me dekumentacionin eshte ne rregull ...

€7,600
img
SHITET
Para 2 javesh

E-class EVO 320 cdi Avantgarde "FULL OPSION"

MB E-class 320 cdi Avantgarde EVO Kamio automatike Viti: 06/2007 Km: 243.000 (te certifikuara) Full Opsions I sapo ardhur nga gjermania Cmimi: 7...

€3,500
img
SHITET
Para 2 javesh

Seat cordoba 1.9 Tdi 2009

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj cmimi pak i dis...

€6,600
img
SHITET
Para 2 javesh

mitsubishi l200

mitsubishi l200 ne gjendje shume te mir 2.5 nafte me letra te prera ne gjendje shum te mir...

€1,300
img
SHITET
Para 2 javesh

CMIMI DISKU..OPEL ASTRA 1.7 NAFT

SHITET OPEL ASTRA 1.7 NAFT Vitprodhimi 1999 Me letra te sapo paguara deri ne tetor 2021 Sherbime te bera cdo gje vaj.filtra.goma te reja Makina es...

€4,800
img
SHITET
Para 2 javesh

Toyota Auris 1.4 Naft

Makina sapo ka ardhur nga Belgjika. Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerike.Navi, sensor, drita automatike. Disqe alumin...

€6,800
img
SHITET
Para 2 javesh

Ford Mercury 3.0 benzin gas

Makina esht ne gjendje perfekte, gomat pothuajse te reja, navi,ac, komanda ne timon, 4x4, kamera parkimi+sensor. Cdo sherbim i kryer, e gacme per cdo ...

€7,300
img
SHITET
Para 3 javesh

Golf 6

Sensor parkimi para mbas,sedilje me ngrohje,park asist,baxha xhami ngjyr e zez ,xhama te zij origjinal,disqe 18 , komanda ne timon, blututh , aux, pas...

€9,000
img
SHITET
Para 3 javesh

Vw tiguan 2.0 automatic

Vw tiguan 2.0 TDI automatic, makina ka tavan panoramic tapiceri lekure serdile me ngrohje navigator kamer parkingu edhe shum opsione te tjera , makina...

€5,000
img
SHITET
Para 3 javesh

Volkswagen Passat Viti 2006 Kambio Automatike / Nafte

?Karburanti Nafte?Motorr 2.0?Kambio Automatike DSG? 220.000 km?Makina eshte me te gjitha sherbimet optimale, me liber sherbimesh?AUTOHOLD?ESP?NAVIGATO...

€13,000
img
SHITET
Para 3 javesh

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerike. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra ...

€4,200
img
SHITET
Para 3 javesh

OKAZION Audi A4

Okazion Audi A4 Viti 2005. 2.0TDI nafte (shum ekonomik). Kambio mauale 6+1 marshe. 171400km origjinale. 4 xhamat elektrik. Pasqyra elektrike. A...

€5,800
img
SHITET
Para 3 javesh

Toyota 4-Runner Viti 1999 Kambio Manuale / Nafte

Shitet ose ndrrohet tojota 4runer viti 99 fuqi motorrike 3.0 nafte makina esht 4x4 me tre pozicjone makina ka letra te bera per nje vit ka goma te rej...

€2,800
img
SHITET
Para 3 javesh

Mercedes Benz C220

Mercedes Benz Motor 220 Cdi Kambio Manual Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike Cmimi I Diskutushem M.Nderrimi...

€3,000
img
SHITET
Para 3 javesh

okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

SHITET FIAT BRAVO VITI 2006 3000 EURO E MIREMBAJTUR GOMAT E SAPO NDERRUARA,NAFTE 1.9 MANUALE ,LETRAT DERI NE GUSHT 2022 .0697678050 ...

€7,000
img
SHITET
Para 3 javesh

Ford Focus Viti 2012 Kambio Manuale 1.6 / Nafte

SHITET FORD FOCUS ,1.6 NAFTE SUPER EKONOMIK , 118.000 KM TE CERTIFIKUARA , VITI PRODHIMIT 2012, KAMBIO MANULE 6+R, MAKINA DISPONON: ABS , AIRBAG , AUT...

€3,000
img
SHITET
Para 3 javesh

Jaguar S-Type

Jaguar S-Type 3.0 Benzin Gaz Viti 1999 Kambio Manual Gjendje Shkelqyer Cmimi i padiskutushem Mundesi Nderrimi...