geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | $10

Qyteti: 石家庄市

Pershkrimi:

Cas 110-63-4
Emri anglisht 1,4-Butanediol
Dendësia 1,0±0,1 g/cm3
Pika e vlimit 228,0±0,0 °C në 760 mmHg
Pika e shkrirjes 20 °C
Formula molekulare C4H10O2
Pesha molekulare 90.121
Pika e ndezjes 105,9±13,0 °C
Masa e saktë 90.068077
PSA 40.46000
Kontaktoni:
WhatsApp/Telegram/Wechat:+86 15209855584
Wickr: ruaneva
Skype: Eva008
Email:[email protected]

Përfituesi i transportit të sigurt, pa zhdoganim të BE-së. Ne do të dërgojmë me linjë speciale që kompania e transportit do të bëjë zhdoganimin dhe do ta dorëzojë në derë. dërgesë e sigurt!
pse na zgjodhet ne
1.Cilësia është kultura jonë. Ne bashkëpunojmë me institucionet kërkimore, kontrollojmë rreptësisht procesin nga lënda e parë tek produkti i përfunduar
2. Koha është ari. Dërgesë e shpejtë nga linja e njohur e transportit.
3.Klienti vjen i pari. Ne ofrojmë çmim të arsyeshëm, produkt me cilësi të lartë dhe dërgesë të shpejtë.
4. Përvojë e plotë e ngarkimit të kontejnerëve me numër të madh në portin detar kinez.
5.Shërbimi më i mirë pas dërgesës.
6. Dokumente profesionale për zhdoganimin tuaj.
brenda 24 orëve pas pagesësPagesa West Union / Moneygram /Bitcoin / TTDorëzimi (fedex、TNT、dhl、EMS) / Aeroport / Det ose sipas kërkesës së klientit
Nëse jeni duke kërkuar për një furnizues të besueshëm, ne ishim zgjidhja perfekte!
Garantoni shpërndarje të sigurt, pa zhdoganim!


Postuar nga Eva / 02 Dec 22 19:30:01