SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €280,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 6
Tualete: 3
Siperfaqe: 261m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kate Gjithsej: 3
Info: Hapësirë parkimi / Garazh
Qyteti: Kavajë
Adresa: Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet Vile 3 kateshe
Siperfaqja e 3 kateve : 261.48m2
E pajisur me certifikate
Kati i 0 perbehet nga:
2Dhoma Gjumi
Sallon
Kuzhine
1Banjo
Ballkon
Kati i 1 dhe i 2 perbehet nga:
2 Dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine
2 Ballkone
1 Banjo
Cmimi:280.000 euro
Adresa:Golem Kavaje
Vila ndodhet ne nje rezidence private , zone te qete. Eshte totalisht e rinovuar. Me tualete inkaso. Katet kane hyrje te vecanta.


Postuar nga Astrit Lika / 01 Aug 21 17:30:02

Postuar nga

Astrit Lika

Astrit Lika

Antarsuar në July 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce