geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €40

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 60m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 2
Kate Gjithsej: 5
Info: Sobë / Kaminë Hapësirë parkimi / Garazh
Qyteti: Durrës
Adresa: Rruga Kompleksit, Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Japim me qera ditore Apartment 1+1, i mobiluar me te gjitha kushtet ne plazh ,ne Golem, Durres, kati 2,ngjitur me Grand Blue Fafa, dhe Kompleksit Diama.50 m larg detit,TV , Wifi , lavatrice, sobe , ene gatimi,frigorifer kondicioner,carcafe , hapesire parkimi .Dhoma e gjumit ka nje krevat dopio dhe 2 teke. Soxhorno ka 2 divane 60 M2, 3 ambjente.Me te gjitha kushtet. Cmimi 40 euro nata i diskutueshem ne varesi te neteve te qendrimit.


Postuar nga Edlira Alushi / 26 Aug 23 13:30:01

Postuar nga

Edlira Alushi

Edlira Alushi

Antarsuar në August 2023
Shiko njoftimet

Kontakto