geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €1,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 4
Tualete: 2
Siperfaqe: 200m2
Gjendja: Pjeserisht e mobiluar
Kate Gjithsej: 2
Info: Hapësirë parkimi / Garazh
Qyteti: Tirane
Adresa: Xhanfize keko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Jap me qera katin përdhes qe mund te perdoret si garazhd dhe katin 1 dhe 2 te viles per aktivitetete te ndryshme 


Postuar nga Nereida Toncica / 02 Aug 23 14:30:01

Postuar nga

Nereida Toncica

Nereida Toncica

Antarsuar në August 2023
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce