geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | ALL160,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 113m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 3
Kate Gjithsej: 6
Info: Ashensor
Qyteti: Tirane
Adresa: Vilat e selites, pallati me shigjeta
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet apartament me siperfaqe 113 m2 kati i trete banim ne nje pallat te ri 6-katesh. Pallati eshte ndertim i ri 2010 me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar nga fillimi ne cdo detaj. Me ndricim te mjaftueshem ne cdo dhome te sajen. Apartament i pershtateshem per familjar dhe jo vetem. Vendndodhja eshte e mire dhe mjaft e favorshme per kedo. 

 Numer kontakti: 0692242846


Postuar nga Afrim / 25 Jul 23 04:30:02