geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €156,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 130m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 3
Kate Gjithsej: 2
Info: Dupleks
Qyteti: Kavajë
Adresa: Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet dupleks ne golem 130 m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe 4 .Kati i pare pershin ambjent ngrenieje dhe ndenjeje, banjo dhe nje ballkon te gjere . Kati i dyte perfshin 3 dhoma gjumi , banjo si dhe nje ballkon te gjere .

cel 00355694401514


Postuar nga Noldi / 25 Jul 23 03:30:01

Postuar nga

Noldi

Noldi

Antarsuar në July 2023
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce