geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €96,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 102m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 3
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Perballe Klan Tv
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 102 m2 ne katin e 3 ... NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet ne rr. Xhanfizze Keko perball Klanit ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planiemtri dhe orjentim te mire ne nje zone shume te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire...!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim...!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 940 EURO m2 NGA 1100 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT...!!
LIKUJDIM TOTAL...!!
Vetem per klientet qe njohin zonen...!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER


Postuar nga Reger / 20 Feb 23 15:30:01